22 apr

KORONAVÍRUS A TURČIANSKY DVOR – ako fungujeme?

Z dôvodu opatrení Úradu verejného zdravotníctva SR na zabránenie šírenia vírusu COVID – 19 je naša reštaurácia dočasne zatvorená pre verejnosť. Nenecháme Vás však hladných. Fungujeme v obmedzenom režime za dodržiavania všetkých hygienických a bezpečnostných opatrení. Ako teda teraz fungujeme?

VÝDAJ CEZ OKIENKO

Jedlo zabalené v obaloch Vám podáme cez naše výdajné okienko v čase od 11:00 – 20:00. Odporúčame si zavolať vopred na telefónne číslo 0908 255 558, Vami vybrané jedlo objednať a potom si ho už len vyzdvihnete na vopred dohodnutý čas. Samozrejme s rúškom a s dodržiavaním potrebného odstupu. Telefonické objednávky na výdaj prijímame od 8:00 do 19:30.

DOVOZ JEDLA

Ponúkame aj dovoz priamo k Vám domov alebo do práce v Martine a okolí. Telefonické objednávky na dovoz prijímame od 8:00 do 19:00. V prípade väčšieho či pravidelného odberu do firiem je možné sa s nami dohodnúť, že Vám objednávku dovezieme zdarma. Kontaktujte nás na info@turcianskydvor.sk alebo 0908 255 558.

PONUKA JEDÁL A NÁPOJOV

Obedové menu – PO – PIA od 11:00 do 15:00

Aktuálnu ponuku obedového menu nájdete vždy na našom webe pod obedovým menu. Zameriavame sa najmä na domácu a poctivú kuchyňu, vraciame sa k receptom našich starých mám a tradičným jedlám zo slovenskej kuchyne.

Skrátená ponuka jedálneho lístka – PO – PIA od 15:00 do 20:00

Vaše obľúbené jedlá si môžete vychutnať , aj keď je reštaurácia zatvorená. Pripravujeme pre Vás vždy týždennú skrátenú ponuku jedál z nášho jedálneho lístka. Pozorne sledujte naše sociálne siete – Facebook a Instagram a dozviete sa vždy najnovšie informácie. Alebo nás kontaktujte na info@turcianskydvor.sk a aktuálnu ponuku Vám obratom zašleme.

Ďalšie informácie

Pozorne sledujeme vyhlásenia a usmernenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky ako aj informácie z Centier pre kontrolu a prevenciu chorôb a Svetovej zdravotníckej organizácie týkajúce sa nových prípadov koronavírusov (COVID-19).  ​

Zdravie našich hostí a spolupracovníkov je pre nás nesmierne dôležité. V našich priestoroch preto starostlivo dodržiavame pokyny a odporúčania uvedených organizácií a realizujeme nadštandardné preventívne opatrenia. ​

​Najaktuálnejšie informácie nájdete na stránke Úradu verejného zdravotníctva SR www.uvzsr.sk 

Ďakujeme za porozumenie.