O penzióne Turčiansky dvor

Pohodlné ubytovanie a vynikajúca kuchyňa

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie s celkovou kapacitou až 82 lôžok. Samozrejmosťou je bezplatné parkovanie priamo pred penziónom ako aj bezplatné wifi v celom objekte.

Reštaurácia je rozdelená na prízemie a poschodie, ktoré sú vzájomne prepojené schodiskom. Kapacita reštaurácie je 130 miest a letnej terasy 40 miest . Kapacita salónika je 40 miest. Na poschodí je detský kútik, ktorý obsahuje bazén s loptičkami, X-Box Kinect. Taktiež zdarma k dispozícii biliard.

 

Ubytovanie

Ubytovanie už od 19 Eur. Celková kapacita penziónu je 82 osôb a všetky izby sú vybavené kúpeľňou, LCD televízorom a Wifi pripojením na internet.

Viac o ubytovaní

Reštaurácia

Vynikajúce obedové menu už od 3,50 Eur. Reštaurácia je rozdelená na prízemie a poschodie, ktoré sú vzájomne prepojené schodiskom a jej kapacita je 130 miest.

Viac o reštaurácií

Vychutnajte si ticho vidieka

Turčiansky dvor sa nachádza v obci Košťany nad Turcom len 3 km od centra mesta Martin. Penzión je situovaný v tichej časti obce s dobrým prístupom. V blízkosti sú lyžiarske strediská Jased Jasenská dolina (5 km), Winterpark Martinky na Martinských holiach (7 km) a Snowland Valčianska dolina (6 km). Rekreačné a kúpeľné stredisko SPA a Aquapark v Turčianskych Tepliciach (15 km)….

Napísali nám naši zákazníci