16 jan

Penzión v Martine

V čase, kedy sa musíme pozerať na chátrajúce horské chaty či hotely iba preto, že niekto sa nevie dohodnúť, alebo sa čaká na verdikt, prichádza na scénu mladý a inovatívny penzión Turčiansky dvor. Napriek svojmu mladému duchu má už čo-to preskákané, jeho priestory opustili stovky spokojných návštevníkov a ročne tu oslávi svoj svadobný deň niekoľko desiatok šťastných párov.

Ak hľadáte penzión v Martine, tak si nastavte radary o kúsok ďalej, budú to Košťany nad Turcom. Ide o miesto, kde to žije, chutí i regeneruje. Položenie Martina v nádhernom prostredí Veľkej a Malej Fatry vytváralo podmienky pre turizmus už veľmi dávno. No svet sa netočí iba okolo históriou opradeného Martina. Je to síce starý dobrý „misionár“, ale je načase dať priestor i iným polohám. Možno horúcejším, možno zábavnejším či pikantnejším, ale zaručene tým pravým. Turistické chodníčky sú spoľahlivé, ale zaiste sa oplatí zakresliť si do turistickej mapy i chrumkavú zastávku.

Penzión Turčiansky dvor Vás uloví na chutnú kuchyňu, ale aj na komfortné priestory. Okrem iného tu na Vás čaká i mnoho zábavy a relaxu. Lacné ubytovanie je v harmónií s komfortom. Pre rodinky je pripravený rodinný apartmán, ale v ponuke je i niečo štandardnejšie. Reštauračné priestory sú vkusne rozdelené na prízemie a poschodie. Práve na poschodí čaká na tých najmenších detský kútik Maťka a Kubka, ako aj bazén s loptičkami. Tí starší sa možno nechajú nahovoriť na biliard alebo šípky. Môžete si byť istí, že návštevou Turčianskeho dvora Vám nuda nehrozí.

V jedálnom lístku nájdete kulinárske špeciality slovenskej gastronómie. Denné menu je vždy pripravené z čerstvých surovín a to s láskou i profesionálnym prístupom skúsených kuchárov. Menu je v ponuke každý deň okrem víkendov a sviatkov. Vyberať si môžete z viacerých hlavných jedál. Grátis k obedu dostanete koláč alebo predjedlo. Aby bol Turčiansky dvor bližšie k Vám, tak svoje chutné obedy i rozváža. Teplá i studená kuchyňa zasýti a pohladí brušká aj pri takých príležitostiach ako sú krstiny, promócie, oslavy životného jubilea, svadby, firemné akcie, konferencie a pod. Jednoducho, Vaše predstavy tu naberajú reálnu podobu.

Nezadržateľne sa blíži aj koniec roka. Rezervujte si Silvester 2013 v Turčianskom dvore už dnes a získate zľavu na vstupné až 3 €. Čaká Vás tiež malá pozornosť v podobe šampanského, ktoré dostanete k dvom vstupenkám zdarma. A aby sa Vám Nový rok pekne začal, tak aj 10% zľavu na konzumáciu jedál v reštaurácií v roku 2014. Presvedčte sa, že Silvestrovská noc nebola ešte nikdy taká zábavná, ako to bude tu. Prespať môžete v moderne zariadenom interiéry priamo v priestoroch penziónu. Individuálny prístup a požiadavky klienta sú pre tunajších zamestnancov samozrejmosťou. Nemusíte sa teda obávať žiadnych nedorozumení. Pozvite svojich známych vychutnať si zážitok Turčianskeho dvora. Jedálny lístok je upravovaný s ohľadom na ročné obdobia a sviatky v roku.

Chcete pripraviť partnerovi romantický večer pri sviečkach? Vezmite ho za ruku a prekročte prah „magického dvora“. Vínko z kvalitnej vinotéky môže dodať celej večery uvoľnenejšiu atmosféru.

Nadýchnite sa, pretože sa pred Vami otvára nová kapitola. Poďte si ju vychutnať…