12 dec

Svadba nie je prežitok

Biele ruže symbolizujú pravdu a nevinnosť. Sú zosobnením čistoty, ale aj tých najúprimnejších citov. Možno i kvôli tomu sa dostávajú do svadobných kytíc či rôznych druhov výzdoby. Pre niekoho je svadba víziou najkrajšieho dňa, kedy dajú svojej láske formálnu podobu. Iní ju považujú za zbytočnú formalitu či prežitok.

O tom, že svadba skutočne nie je prežitkom, Vás presvedčí i svadbavmartine.sk. Na tejto stránke nájdete fotografie veselých a ľúbiacich sa mladomanželov, snímky zachytávajúce nádhernú atmosféru ich veľkého dňa  i užitočné rady, ktoré uľahčia prípravy na Váš odvážny krok.

Tradičnú i modernú hostinu organizujú profesionáli takpovediac lusknutím prsta. Košťany nad Turcom sa stanú miestom, kde sa prenesú Vaše predstavy. Tunajší penzión Turčiansky dvor je ako spomínaná biela ruža. Pod záštitou lásky dá nevinný šmrnc Vašej svadbe snov. Skúsenosti hovoria samé za seba, snúbenci toto miesto milujú.

Penzión zorganizoval za rok viac ako 40 svadieb. Môžete rátať s absolútnou ústretovosťou, milým, no zároveň profesionálnym prístupom a odhodlaním splniť Vám všetko do najmenšieho detailu. Turiec má mnoho skvostov, za ktoré treba bojovať, chrániť ich a rozvíjať. Takýmto skvostom i tu zostáva sviatosť manželstva. I keď sa zdá, že zapadá prachom, alebo sa na ňu zabúda, vždy je tu niekto, kto rád rozdúcha iskierku nádeje pre happy end a večnú lásku. Turčiansky dvor je pripravený zhostiť sa tejto neľahkej úlohy. Za skutočne ústretový detail z jeho strany sa považuje i fakt, že ponúka svoje priestory zdarma.

Na výber máte svadobné menu už od 19 EUR. Ceny nemajú vďaka svojej prijateľnosti konkurenta v širokom okolí.

Priestorová kapacita dokáže spojiť až 150 hostí.
Ubytovanie je vhodné pre 100-vku.

Chcete svoju svadbu v „zlate, smaragde alebo hodvábe“? Vaše priania sú pre Turčiansky dvor výzvou a výzdoba na mieru ich prioritou. Veľa penziónov upadlo do letargie a nudy, no v Košťanoch nad Turcom cítiť mladíckeho ducha a veselú inováciu. Jednoducho to tu žije. Do spolupráce so svojimi klientmi vkladajú celé svoje „JA“. Kvalitu tunajšej reštaurácie diktuje i skúsený šéfkuchár. Jedlo je pohladením pre oko i pomaznaním pre chuťové bunky. Aby sa mladomanželia cítili skutočne ako kráľovský pár, Turčiansky dvor má pre nich svoje vlastné prekvapenie – ubytovanie pre mladomanželov zdarma. Tak už viete, kam sa obrátiť, ak si chcete svoju svadbu vychutnať bez zbytočných stresov a splniť si i tie najtajnejšie očakávania? Pokiaľ stále veríte na kúzlo svadobného dňa a chcete ísť s partnerom spoločnou cestou po celý život, tak svadbavmartine.sk Vám poradí, ako na to.

Za množstvom krásnych svadieb stoja desiatky šťastných párov. A najväčším zadosťučinením je pre Turčiansky dvor ich spokojnosť. Manželstvo je hrou bez pravidiel. Nik nedostane jasný návod, rady druhých sú zbytočné a výhra nie je cieľ. Tým pravým je vzájomné porozumenie, láska a súlad myšlienok. Celoživotnou snahou partnerov je, aby hra nezostala stáť na mŕtvom bode.

Jedno indiánske príslovie zase hovorí, že manželstvo je ako plavba na kanoe. Muž sediaci vpredu vesluje, žena vzadu kormidluje. Pokiaľ to takto funguje, tak prečo nie?

Personál Turčianskeho dvora Vám praje veľa porozumenia a najmä, aby ste sa vždy pozerali rovnakým smerom a častovali sa denne slovami, ktoré rozohrejú srdce.

Veľa šťastia!