15 jan

Ubytovanie pri lyžiarskych strediskách v Turci

Konečne je lyžiarska sezóna na dosah ruky. Lyžiari si spokojne mydlia ruky, pretože sa už nemohli dočkať, kedy vyštartujú. Prvá nádielka snehu akoby upustila z reťaze dravé šelmy.

Pozývame Vás na lyžovačku do regiónu Turiec. Skôr ako však bezhlavo schytíte lyže, napíšte si do vyhľadávača „ubytovanie pri lyžiarskych strediskách v Turci“. Alebo chcete v tomto edene lyžiarov zostať iba jeden deň? Čo nevidieť sú tu vianočné prázdniny, tak zoberte aj svojich drobcov a ide sa prázdninovať naplno. Pri vyhľadávaní toho „naj“ ubytovania zaiste natrafíte aj na priateľský a očarujúci penzión Turčiansky dvor.

Je synonymom všetkého, čo môžete od kvalitného ubytovania očakávať. Môžete sa tiež tešiť na špeciality, ktoré Vám po šantení na svahu iste dobre padnú. Zahrejte si líca vyštípané mrazom pri varenom vínku či teplom čaji. Penzión má navyše výhodnú polohu, čo znamená, že leží v srdci medzi tromi TOP lyžiarskymi strediskami tohto regiónu.

Asi 6 km delí Turčiansky dvor od lyžiarskeho strediska Jasenská dolina, ktoré je rozdelené takpovediac na dve časti – Kašová a Lehota. Štvorsedačková lanovka urýchľuje čakaciu dobu. V Jasenskej doline sú výborné podmienky aj pre bežecké lyžovanie. Stredisko Kašová ponúka možnosti i pre menej zdatných lyžiarov, Lehota je vhodnejšia pre tých skúsenejších.

Pokiaľ chcete navštíviť Snowland Valčianska dolina a ste ubytovaní v Košťanoch nad Turcom, tak to máte cca 7 km. Toto športovo-rekreačné stredisko je zamerané na rodinné lyžovanie. Sú tu výborné podmienky nielen pre lyžovanie, ale i snowboarding.

Nuž a necelých 8 km je to do Winter Parku Martinky, ktoré sa nachádza priamo nad mestom Martin. Okrem pôžitku z lyžovania si tu užijete aj nádherný výhľad. Keď stíchne hučanie vleku alebo sa rozhodnete, že nadnes bolo toho dosť, tak si choďte vychutnať atmosféru tradičnej slovenskej reštaurácie.

Kulinárske špeciality slovenskej kuchyne si zamilovalo už nejedno bruško. Ihneď po príchode nadobudnete príjemný pocit rodinného prostredia, pretože tu nájdete usmievavý personál a veselých návštevníkov. Moderný drevený štýl útulných izieb Vám poskytne súkromie, aké si Vaše telo po vyčerpávajúcej lyžovačke iste zaslúži. Nie je nič lepšie, ako sa plne spoľahnúť na profesionálne služby vybraného penziónu.

Turiec je miesto, v ktorom to žije po celý rok. Plánujete spojiť lyžovačku s oslavou Nového roka? Nech sa páči, rezervujte si včas Silvester 2014. Štýlová noc v príjemnom prostredí Vám pripraví nezabudnuteľný zážitok.

Výbornou alternatívou môže byť tiež spojenie lyžovania a návštevy kúpeľov Turčianske Teplice. Vaša dovolenka snov môže mať tento rok aj príchuť Slovenska.

Turčiansky dvor je cenovo dostupný pre každého. Tak už viete, ktoré je to „naj“ ubytovanie? Najkrajšie a najlacnejšie ubytovanie v Martine je 3 km od mesta. Minulosť mala svojich hrdinov, budúcnosť si na nich počká. No my sme radi, že žijeme v prítomnosti, lebo si môžeme naplno vychutnať to, čo nám Turčiansky dvor prináša. Určite je takým našim malým hrdinom po náročnom vypätí. O tom, že je to skutočne nadčasový penzión sa presvedčte sami. Zaručene to stojí za to. Keďže oddych je korením práce, tak je načase vsypať do nemastného – neslaného pracovného života štipku toho správneho korenia.

Prajeme Vám príjemné sviatky, skvelú lyžovačku bez úrazov a dovidenia v Turčianskom dvore.