10 dec

Ubytovanie v pokojnej lokalite

Ponúkame Vám dúšok z „číreho nápoja“ s exkluzívnym názvom Turčianska kotlina. Pozor, aby sa Vám nezakrútila hlava z tej očarujúcej príchuti. Pozývame Vás do najvýraznejšej časti Slovenska. Okrem podmanivých hôr, ktoré vyzývajú turistov k zdolaniu, si prídu na svoje i milovníci minerálnych prameňov. Za všetky hovoria alkalicko-zemité termálne pramene v Turčianskych Tepliciach a uhličité vody- kyselky v Záturčí a Budiši. Kedysi sa tu týčil majestátny hrad Turiec, dnes skôr známy ako zrúcanina Zniev. Možno sú to práve historické a kultúrne pamiatky, ktoré Vás privedú do tohto regiónu. No s „túlavými topánkami“, dobrodružstvom a potrebou objavovať nové veci ide ruka v ruke snaha o relax, oddych či naplnenie hladného žalúdka. Ubytovanie okres Martin určite nesklame svojou ponukou. Môžete sa nechať zviesť napríklad ruchom mesta. Vyhovuje Vám ale viac pokojná lokalita? V tom prípade určite oceníte penzión, ktorý je iba 5 km od Martin v príjemnom prostredí, ktoré garantujú Košťany nad Turcom. Izby i reštaurácia penziónu Turčiansky dvor myslia svojím zariadením na rodiny s deťmi, dokonca aj  na zvieracích miláčikov. Parkovanie pre hostí je celkom zdarma a Vaše autá sú chránené naším kamerovým systémom. O tom, že ide o najlacnejšie ubytovanie Vás zaiste presvedčí i možnosť zľavy pri skupinovej rezervácií. K objektu je pripojená vkusná reštaurácia s „jedálnym lístkom“, ktorý si obľúbi nielen Váš jazýček, ale i oči. Stravovací priestor je rozdelený na prízemie a poschodie. Práve na poschodí nájdu potešenie najmä deti v detskom kútiku Maťko a Kubko či v bazéne s loptičkami. O Vašu zábavu sa postará tiež biliard a šípky. Penzión Turčiansky dvor ponúka celkom 14 izieb a 8 apartmánov, ktoré sú zariadené v modernom drevenom štýle. Dlhoročné skúsenosti a profesionálny prístup znásobia Váš zážitok. Každý klient je tu jedinečným hosťom a splnenie jeho požiadaviek je prvoradé.

Turiec je regiónom, ktorý splní svojim návštevníkom prakticky všetko. Oku ulahodia nádherné prírodné scenérie, telu termálne pramene a kvalitné ubytovanie, duši kultúrne a historické pamiatky.

Keďže tento región vynikal v minulosti v tradícií ľudového liečiteľstva a vo výrobe liečivých olejov, má dodnes akúsi pomyslenú liečivú silu. Návrat na nedotknuté miesta sa stane krásnou víziou dobre využitej dovolenky. „Turčianska záhradka“ sa tak môže pre Vás stať synonymom rajskej záhrady. A kto by sa nerád vracal do tej oázy pokoja a relaxu, ktorá pomôže odosobniť sa od bežných starostí a bezvýznamných ľudských sporov?

Nech  sa Vám ubytovanie okres Martin spája s priateľským „duchom“ penziónu v Košťanoch nad Turcom. Veríme, že Vám zachutil tento nami namiešaný „číry nápoj“ s neškodne opojným účinkom.